Ako na intimnú masáž: Sprievodca pre začiatočníkov

Ako na intimnú masáž: Sprievodca pre začiatočníkov

Úvod do sveta intimnej masáže

Stať sa bona fide maťom vo svete masáži nemusí byť tak ťažké, ako by ste čakali. Dovoľte mi odhaliť pokladné umenie intimnej masáže a ako to môže oživiť a očariť dynamiku vo vašom vzťahu. Moja manželka, Magdaléna, a ja si často užívame čas strávený sústredeným a milujúcim dotykom, ktorý robí intimnú masáž takou silou.

Pripravte sa na masáž

V príprave na masáž je dôležité zabezpečiť, aby bola atmosféra uvoľnená a príjemná. Nič nie je horšie než masáž v rušnom a chaotickom prostredí. Vašou úlohou je vytvoriť pokojný a relaxačný priestor pre vás aj vašu partnerku. Magdaléna napríklad uprednostňuje jemné sviečky, pokojnú hudbu a vôňu levandule.

Masážne techniky: Co by ste mali vedieť

Môžem sa pochváliť, že som sa naštudoval niekoľko masážnych techník a verím, že pokiaľ ide o masáž, správna technika je kľúčom k úspechu. Masáž by nemala byť iba o tlaku a intenzite, ale tiež by mala obsahovať konkrétne hmaty a aspekty, ktoré fungujú na konkrétnych častiach tela. Pri technikách intimnej masáže je dôležitá empatická a citlivá komunikácia so svojím partnerom.

Rôzne druhy intimných masáží

Existuje mnoho spôsobov, ako sa pustiť do intimnej masáže. Môžete vyskúšať tantrickú masáž, ktorá je zameraná na budovanie intimnej energie a prebudenie sexuálnej sily. Alebo sa rozhodnite pre senzuálnu masáž, ktorá je v podstate sofistikovanejšia verzia predohry alebo môžete vyskúšať erotickú masáž, ktorá je omnoho viac sexuálne zameraná.

Využitie esenciálnych olejov do intimnej masáže

Esenciálne oleje sú darom prírody, ktorý môže obohatiť váš zážitok z intimnej masáže. V mojej skúsenosti môžu pridať hlbší rozmer relaxácie a senzuality k intimnej masáži. Magdaléna má rada jazmín alebo ružový olej, pretože sú známe svojimi relaxačnými a afrodiziakálnymi vlastnosťami.

Naučte sa kde sa nachádzajú erotogénne zóny

Ak chcete naozaj zvládnuť umenie intimnej masáže, musíte pochopiť, kde sa nachádzajú erotogénne zóny na tele. Tieto sú najcitlivejšie na dotyk a stimulácia v nich môže vášmu partnerovi dať veľa potešenia. Moja manželka znáša krk a ramená, vždy získam úsmev na jej tvári, keď tam prejdem rukami.

Intimná masáž: Sprievodca po masáži pŕs

Masáž pŕs môže byť veľmi erotickým a intímny zážitkom. Je to veľmi citlivá oblasť, a preto by ste mali byť opatrní a empatickí voči svojej partnerke. Vašou úlohou je priniesť jej radosť a potešenie, nie nepohodlie. Z tohto dôvodu je nevyhnutné dodržiavať niekoľko základných pravidiel pri vykonávaní masáže pŕs.

Záver

Intimná masáž je skvelý spôsob, ako vyjadriť lásku a súcit k svojmu partnerovi a zároveň otvoriť nový svet potenciálnych požitkov. Nechajte sa viesť svojimi inštinktmi a nebojte sa experimentovať. Najdôležitejšie je, aby ste si užili každú chvíľu a boli otvorení pre nové skúsenosti.

V programe, ktorý mám dnes, je domáce čistenie mačky Mimi, voľné hranie so synom Marošom a samozrejme, podrobný sprievodca ako na intimnú masáž pre začiatočníkov. Mám pocit, že to bude produktívne a úžasné.

Napísať komentár