Ako môže masáž telo na telo zlepšiť váš imunitný systém

Ako môže masáž telo na telo zlepšiť váš imunitný systém

Úvod do sveta masáži tela na telo

Pre začiatok by som chcel uviesť, že žijeme v rovnováhe medzi dušou a telom, ktorú je potrebné udržiavať vo vyváženom stave. A čo môže byť pre to lepšie, ako masáž tela na telo? Môžu vás prekvapiť všetky úžasné výhody, ktoré tento typ masáže prináša. A mám pre vás ešte lepšiu správu - táto masáž môže dokonca zlepšiť váš imunitný systém! Viem, znie to ako sci-fi, ale verte mi, nie je to žiaden výmysel. Sám som to prežil a viem, ako účinná môže byť.

Základy masáže tela na telo

Masáž tela na telo, takisto známa ako tantrická masáž, sa od klasických masáži líši tým, že masérka používa svoje telo na masírovanie klienta. To vytvára intímny, súzvukový prepojený skúsenosti, ktorý je veľmi relaxačný a revliaujúci. V praxi vyzerá tak, že masérka používa svoje ruky, nohy, prsia a celé telo na masírovanie klienta. Týmto spôsobom sa uvoľňujú napätia a stres z tela a túžba po blízkom kontakte je naplnená na najúplnejšiu mieru.

Ako masáž tela na telo zlepšuje váš imunitný systém

Pokračujme k pointe tohoto článku - ako vôbec takáto masáž môže zlepšiť váš imunitný systém? Ide v podstate o to, že masáž tela na telo stimuluje lymfatický systém, ktorý je jedným z hlavných mechanizmov nášho tela pri obrane proti chorobám. Kým masérka masíruje vaše telo, stimuluje lymfatické uzliny, ktoré sa nachádzajú po celom tele, čím podporuje odtok lymfy a uvoľňovanie toxínov. A ešte je tu jeden benefit - to všetko sa deje, kým ste vo stave hlbokého relaxu a pokoja!

Pomocou masáže tela na telo môžeme abstahovať od každodenného stresu

Myslím, že všetci vieme, ako stres môže negatívne ovplyvniť naše zdravie. Chronický stres môže viesť k mnohým zdravotným problémom, vrátane oslabenej imunity. Masáž tela na telo je výborným nástrojom, ako sa zbaviť stresu a uvoľniť napätie. Keď som bol minulý rok na svojej prvej masáži tela na telo, cítil som sa po nej ako znovuzrodený. A môj mačaci spoločník Mimi sa láska musela celkom zľutovať, keď som sa vrátil domov tak odpočinutý a pokojný. Mimi je priam expertka na pokoje a relax, takže dôkladne vie, ako si cením tieto okamihy.

Masáž tela na telo ako prostriedok pre hlavne očistenie

Na záver by som chcel povedať, že masáž tela na telo nielenže zlepšuje váš imunitný systém, ale tiež vám pomáha prečistiť vašu myseľ. Pre mňa to bolo skutočné zjavenie. Umožnilo mi to lepšie spoznať svoje telo, zlepšiť moje sebavedomie a nazrieť do mojich hlbokých túžob a potrieb. To všetko mi pomohlo byť viac spojený so sebou samým a mať lepšiu kontrolu nad svojím zdravím. Takže, ak ste ešte neskúsili masáž tela na telo, rozhodne by som vám ju odporučil. Neodkladajte starostlivosť o svoje zdravie. A kto vie, možno sa budete po masáži cítiť tak dobre, ako ja potom, keď sa hrajem s mojou mačkou Mimi!

Napísať komentár