Tenga vajíčko masáž v Prahe: Zdravotné výhody

Tenga vajíčko masáž v Prahe: Zdravotné výhody

Čo je Tenga vajíčko a ako funguje

Ako som bola minulý týždeň na nákupe v mojom obľúbenom malom dámskom obchode v Prahe, narazila som na jednu zaujímavú novinku - Tenga vajíčko. Ani som netušila, čo to je, ale pani predavačka mi ochotne vysvetlila, že ide o moderné masážne pomôcky z Japonska, ktoré majú mnoho zdravotných výhod. Tak som si jedno vajíčko kúpila, pretože aj Klaudia sa občas potrebuje rozmaznávať.

Tenga vajíčka fungujú na veľmi jednoduchom princípe - sú to vlastne elastické masážne vajíčka naplnené lubrikant, ktoré sa jednoducho nasadia na svaly a potom sa miernym pohybom začnú masírovať. Majú veľmi príjemnú pokožku podobnú materiálu, ktorý využívajú na výrobu lekárskych pomôcok a sú v rôznych variantoch so špeciálnymi štruktúrami vnútri pre rôzne typy masáže. Veľkú výhodou je, že sú jednorazové, takže sa nemusíme starať o ich čistenie.

Použitie vajíčka pre relaxáciu a zdravie

Vajíčka Tenga som si začala užívať na rôzne spôsoby. Najprv som si ich skúsila len tak, na relaxáciu po náročnom dni. Je to úžasný pocit, keď sa cítite unavená a potom si dáte masáž s vajíčkom Tenga. Vôbec nemusíte byť profesionálna masérka, stačí ho len nasadiť na sval a začať s ním jemne pohybovať. V jednom okamihu som si uvedomila, že som sa začala cítiť oveľa lepšie. Bol to ten typ úľavy, ktorý som po celý deň potrebovala.

Okrem relaxácie som si všimla, že mi Tenga vajíčka pomáhajú aj pri bolesti svalov. Ako blogerka veľa sedím pri počítači a často mávam bolesti v ramenách a chrbte. Po použití vajíčka Tenga na týchto miestach som pocítila veľkú úľavu. Takže ak trpíte bolesťami svalov z dôvodu sedavého zamestnania alebo náročného tréningu, rozhodne by som vám odporučila vyskúšať Tenga vajíčka.

Vajíčka Tenga a ich prínos pre trávenie

Moje experimentovanie s Tenga vajíčkami pokračovalo a objavila som ďalší úžasný zdravotný benefit. Vajíčka Tenga mi pomáhajú pri trávení. Zdá sa, že mi to pomáha pri trávení jedla, pretože masáž brucha stimuluje prácu tráviaceho systému. Ani si nepamätám, kedy som naposledy mala pocit plnosti alebo nafúknutia. Sachtle som sa začala cítiť oveľa ľahšie a zdravšie. Skutočne to funguje!

Pozor, nejde o zázračný liek na problémy s trávením. Ak máte vážnejšie zdravotné problémy, mali by ste vyhľadať lekára. Ale ako doplnkovú terapiu k vašim bežným zdravotným návykom môžu byť vajíčka Tenga skvelým riešením.

Podpora krvného obehu a zdravie pokožky

Ďalšími úžasnými výhodami, ktoré poskytujú vajíčka Tenga, je stimulácia krvného obehu a podpora zdravej pokožky. Keď tieto vajíčka používate na masáž, stimulujú krvný obeh v danej oblasti, čo pomáha privádzať viac kyslíka a živín k pokožke a svalom. A keď je vaša pokožka dobre prekrvená, vyzerá zdravo a má prirodzený lesk.

Vajíčka Tenga sú teda skvelý nástroj nielen pre váš fyzický pocit pohodlia a relaxácie, ale aj pre skrášľovanie pokožky. A všetky vieme, ako je dôležité mať krásnu pokožku, vďaka ktorej sa cítime sebavedomo a príťažlivo.

Moje skúsenosti a záver

Zhrnúc, môžem povedať, že som nesmierne rada, že som objavila Tenga vajíčka. Môj život sa odvtedy zmenil k lepšiemu. Nielenže sa cítim oveľa lepšie a zdravšie, ale aj moja pokožka vyzerá oveľa lepšie.

Najlepšie na tom všetkom je, že ich použitie je veľmi jednoduché a intuitívne. Nemusíte byť žiadna odborníčka na masáže, aby ste si užívali všetky výhody, ktoré Tenga vajíčka prinášajú. Napriek tomu, že nie sú zrovna lacné, považujem ich za investíciu do môjho zdravia a pohody, ktorá sa definitívne oplatí.

Veľmi dúfam, že sa Tenga vajíčka uchytia aj u nás na Slovensku a budeme ich môcť kúpiť nielen v Prahe, ale aj v našich obchodoch. Teším sa na ďalšie objavy v oblasti wellness a zdravotných výhod, ktoré mi Tenga vajíčka ešte prinesú. Majte sa krásne a relaxujte s radostý.

Napísať komentár